SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Sabri’nin sevilme nedenleri

Sosyal medyada Sabri Sarıoğlu, çok geniş yer kaplıyor ve seviliyor

Peki, nedir Sabri'yi bu kadar özel kılan? Neden tüm Türkiye Sabri Sarıoğlu'nu bu kadar çok seviyor? İşte bazı sebepler...
1. KARİZMASI Sabri Sarıoğlu aslına bakarsanız yakışıklı bir erkek profilindedir. Karizmatiktir. Renkli gözü ile dikkat çeker.
2. MAHÇUP BİR DELİKANLI OLMASI Yakışıklı ve karizmatik olmasının yanında mahçup olması. Sabri Sarıoğlu'nun erişilebilir biri olmasına sebep olur.
3. GÜLERYÜZÜ Sabri sert, sinirli futbolcu algısını yenip yerine; gülen, kendi ile dalga geçen ve dalga geçilen bir futbolcu olmayı tercih etmiştir.
4. PAYLAŞMAYI SEVMESİ Takım kaptanlığından gelen bir özellik midir nedir, sabri sarıoğlu en paylaşımcı futbolculardan biridir.
5. HIRSI Futbol maçlarındaki hırsı ile bu yaşına kadar kadroda kalmayı başarmıştır.
6. ZEKASI Sabri'nin zekası topla oynarken ortaya çıkar aslında.
7. CESARETİ Sosyal yaşamında aslında korkak ve ürkek biri olduğunu söyleyen Sabri, maç düdüğü çaldığı andan itibaren hırs küpüne dönüşmektedir.
8. ARKADAŞ CANLISI OLMASI Sabri arkadaş canlılığı sayesinde takım içinde kimseyle sorunu olmayan bir futbolcudur. Özellikle takıma yeni katılanlar sabri'nin dostluğu sayesinde takıma kısa sürede
9. EĞLENCELİ KİŞİLİĞİ Bazen biraz abartsa da Sabri, Türk futbolunun gördüğü en eğlenceli futbolcudur.
10. DANS YETENEĞİ Doğuştan bir dans yeteneğine sahip olan Sabri müziği gördüğü an dayanamaz oynar.
11. OĞLU SARP Sabri'nin belki de sevilebilen en güzel yanı oğlu SARP SARIOĞLU'nu dünyaya armağan etmesidir. Belki de Sabri'nin en büyük golü Sarp'tır.
İşte sosyal medyada en çok paylaşılan Sabri capsleri...