SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Menajerinden önemli açıklamalar

Caner Erkin için menajeri Batur Altıparmak, “Caner’e Avrupa’dan gelen teklifler var! 15 Nisan’dan itibaren görüşmelere başlayacağız” dedi.

Güncellenme: 14:10, 13/03/2014
Menajerinden önemli açıklamalar

Caner Erkin’in henüz bir kulüple anlaşmadığını ifade eden menajeri Batur Altıparmak, Radyospor’a “Biz hiçbir kulüple sözleşme imzalamadık. Fenerbahçe’den haber bekliyoruz. Avrupa’dan çok sayıda talep var” dedi.

Önceliklerinin Fenerbahçe’de olduğunu belirten Altıparmak, Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif’te “Fenerbahçe’den henüz bir teklif gelmedi. Caner’in önceliği Fenerbahçe’de kalmak” diye konuştu.

Hangi kulüplerden teklif aldınız ve yanıtınız ne oldu sorusuna Altıparmak, “Fenerbahçe genellikle sezon bittiğinde masaya oturuyor. Şimdiye kadar Fenerbahçe’den sözleşme uzatma için bir talep gelmedi. Caner’i isteyen çok sayıda takım oldu. Biz tüm taleplere şu yanıtı verdik: 15 Nisan’dan sonra görüşelim. 15 Nisan’a kadar Fenerbahçe dışında kimseyle transfer pazarlığı yapmayacağız. Kulüp ismi vermem ama Caner’in adının Liverpool, Chelsea, Bayern Munih gibi takımlarla anılması oyuncu açısından tabi ki olumlu” yanıtı verdi.

Yayınlanma Tarihi:12:24,