SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Göztepe’nin kulüp başkanı Hüseyin Altınbaş, “Geleceğimiz olan altyapımızı daha iyi yerlere taşımak ve camiamızla yönetimsel anlamda beraber hareket etme niyetindeyiz” dedi.

Altyapıdan sorumlu ayrı bir kurul oluşturulması için çalışmalara başlayan Altınbaş, Göztepe için altyapının çok önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Göztepemizi camiamızla yöneterek, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Geleceğimiz olan altyapımızı daha iyi yerlere taşımak ve camiamızla yönetimsel anlamda beraber hareket etme niyetindeyiz. Bu toplantı ile bir ilki gerçekleştirdik. Bu yönetim anlayışı ile camiamızdan olan kişileri aktif olarak altyapımız içerisine dahil etmeyi planlıyoruz. Camiamız içerisinde yer alan insanlar altyapıda yer alan öğrencilerimizle bire bir ilgilenecek. Sorumlu oldukları yaş gruplarına Göztepelilik ruhunu aşılamanın yanı sıra sosyal hayatta başarılı bireyler olmaları için emek harcayacaklar. Bu yönetim Kurulumuzun sayısı camiamızın ilgisi ile daha da büyüyeceğine inanıyorum. Altyapıdan sorumlu yönetim kuruluna ilişkin toplantılarımız devam edecek.”

Öte yandan Göztepe Kulübü, kulübün eski başkanlarından Bülent Özkul’un vefatıyla ilgili başsağlığı mesajı yayınladı. Açıklamada “Başkanımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz” ifadelerine yer verdi.