SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım soyunma odasındayken İstanbul’dan telefonla talimat yağdıran F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, “Hepiniz sakin olun. Polisin sözünden çıkmayın. Bu gece Trabzon bizi şampiyon yaptı” dediği ortaya çıktı

Trabzonspor-Fenerbahçe derbisinin tatil edilmesi gündemdeki yerini tüm sıcaklığıyla korurken, olaylar sırasında ilginç diyaloglar yaşandığı belirlendi. Gecenin belki de en çok heyecan yaşayan ismi Aziz Yıldırım’dı. Maçı İstanbul’da FB TV stüdyolarında izleyen Yıldırım, uzun süre soyunma odasında kalan takımla iletişimi hiç kesmedi. Yıldırım’ın “Sakin olun! Tahriklere kapılmayın. Polisin sözünden dışarı çıkmayın. Olayların tamamen yatıştığına kanaat getirmeden stattan ayrılmayın. Bu gece Trabzon bizi şampiyon yaptı” dediği bildirildi.

NE DEPAR ATTIN BE HOCA Elinden telefonu düşürmeyen Aziz Yıldırım’ın üzerine yağan yabancı maddeler nedeniyle zor anlar yaşayan Volkan Demirel’e “Bir şeyin var mı oğlum” dediği tecrübeli kalecinin ise “Yok başkanım iyiyim. Formamdaki delik benim gururumdur” cevabı verdiği kaydedildi. Başkanın Emre Belözoğlu’na da “Kaptan gibi davrandın, aferin oğlum” dediği bildirildi. İlerleyen saatlerde gerginliği azalan Yıldırım’ın, koşarak soyunma odasına giden teknik direktör Ersun Yanal’a takıldığı ve “Ne depar attın be hoca” diyerek espri yaptığı vurgulandı.

Yayınlanma Tarihi:09:25,