SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

O isim Mancini’ye mesaj yolladı!

Galatasaray’a transferi için açık kapı bırakan Manolo Gabbiadini, “Ancak şimdi bunların yerine sahadaki işime odaklanmak istiyorum” dedi.

Güncellenme: 17:03, 11/03/2014
O isim Mancini’ye mesaj yolladı!

Roberto Mancini'nin Sampdoria-Livorno maçında tribünden izlediği Manolo Gabbiadini, Galatasaray çalıştırıcısının kendisini takip etmesi hakkında yorumda bulundu. Mancini'nin bir numaralı hedefi olarak gösterilen Gabiadini, “Mancini ve Galatasaray mı? Futbolda her şey olabilir ancak şu an transfer konularını düşünmek yerine sahaya odaklanmak ve işimi en iyi şekilde yapmak istiyorum” dedi.

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Cesare Prandelli tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan milli takım kadrosunda yer verilen 22 yaşındaki forvet şöyle devam etti: “Açıkçası çağrılmak benim için sürprizi olmadı. Prandelli'nin genç oyuncuların durumunu izlediğini ve buna önem verdiğini biliyordum. Önümüzdeki çalışma periyodunda en iyisini  yapmak istiyorum. Brezilya için ise hocamı ikna etmek adına önümde üç ayım bulunuyor.”

Juventus'un deneyimli futbolcusu Andrea Pirlo'ya özel bir hayranlık duyduğunu da ifade eden Gabbiadini, “Gelecekte bir gün onunla birlikte oynamayı isterdim” diye konuştu.

(MİLLİYET)