SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaydettiği sayıyla Beşiktaş'ı zirve yarışında tutan 26 yaşındaki başarılı stopere, mücadelenin ardından Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Kavalcı tarafından 15 bin Dolar (32 bin TL) değerinde bir kol saati hediye edildiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın oynadığı mücadelelerde gol atmayı başaran yerli isimlere böyle bir prim uygulayan Kavalcı'nın bu jestinin ardından Ersan'ın, sonraki maçlarda da rakip fileleri sarsmak için çaba göstereceğini söylediği bildirildi. Öte yandan Es Es galibiyetinin kendisinin attığı golle gelmesinin kendisini onurlandırdığını belirten Gülüm, “Takım olarak çok iyi mücadele ettik ve elimizden geleni yaptık. Bu galibiyet bizim için çok önemliydi. Artık önümüzdeki diğer karşılaşmalarda da kazanma serimizi sürdürüp başarımızı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

GUTI’DEN TEBRİK

Beşiktaş'ta 2010-11 yılları arasında forma giyen İspanyol yıldız Guti Hernandez'in, Eskişehirspor galibiyetinin ardından Ersan Gülüm'ü arayıp tebrik ettiği bildirildi. Guti'yle Siyah-Beyazlılar'da oynadığı dönemde özel bir dostluğu bulunan tecrübeli savunmacının, bu jest sonrası duygulandığı öğrenildi.