SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya bu görüntüleri konuşuyor

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar dış basında geniş yer buldu.

CALCIO NEWS 24 "Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan maç kızgın taraftarların sahaya maddeler atılması nedeniyle tatil edildi"
VOLKSKRANT "Uzatma dakikalarında penaltı noktasına yağan ateşli maddelerden ötürü maç durduruldu, 10 dakika sonra ise tatil edildi"
HOY "Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sahaya yağan maddelerden ötürü tatil edildi"
MAIS FUTEBOL "2010/11'de iki kulüp arasında yükselen tansiyon, son maçta taş ve yanıcı maddelerle yükseldi. Maç tatil edildi"
AS "Hakem 10 dakika ara verdi ama madde yağmaya devam etti. Maddeler arasında taşlar ve yanıcı maddeler vardı"
MUNDO DEPORTIVO "Sahaya yağmur gibi madde yağdı. Hakem Bülent Yıldırım maçı tatil etti"
L'EQUIPE "Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan maçta saha savaş alanına döndü. 23. dakikada Emenike'nin golünün ardından duran oyun, devrenin uzatmalarında tatil edildi"
O JOGO "Trabzonspor taraftarı 30 dakika boyunca sahaya maddeler attı, Fenerbahçe bayrağını yırttı. Maç tatil edildi"
DE TELEGRAAF "Kuyt'ın 11'de başladığı maçta kaleci Volkan kurban seçildi. Kafasına ateşli maddeler, bozuk paralar, maddeler, kapı kolu atıldı"
"Fenerbahçe-Trabzonspor maçı, hakem Bülent Yıldırım tarafından atılan maddeler nedeniyle tatil edildi"
"Taraftarların şiddeti, Trabzonspor'un Fenerbahçe ile olan maçını tatil ettirdi. İki uyarının ardından hakem üçüncüsünde maçı bitirdi"
NIEUWSBLAD "Türk futbolunda kıyamet! Trabzonspor ve Fenerbahçe arasındaki maçta ceza sahasına ateşli maddeler atıldı. Hakem soyunma odasına gitti"
Goal.com: İstanbul ekibi Emanuel Emenike'nin golüyle 1-0 önde giderken ev sahibi taraftarlar lig liderinin oyuncularına çeşitli maddeler attı. Hakem iki kere duran oyunu tatil etmek zorunda kaldı. Şiddetin asıl hedefinde Fener futbolcuları ve teknik ekibi vardı.
LE MONDE "Trabzonspor-Fenerbahçe maçında sahaya kapı kolu da dahil olmak üzere tehlikeli maddeler atıldı ve özellikle Volkan Demirel isabet alındı"
Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar dış basında geniş yer buldu. İşte yapılan yorumlar... (skorer)