SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ailesinin yaşadığı Londra yerine Paris’e gitmeyi tercih eden Fildişi Sahilli yıldızın, gelecek sezon için transfer pazarlığını sürdürdüğü New York Red Bulls’un global sportif direktörü Fransız teknik adam Gerrard Houllier ile bir araya geldiği iddia edildi.

Sezon başında ABD’de verdiği röportajda “3 yıl daha futbol oynayacağım. Kariyerimin sonunda ABD’de forma giyebilirim” diyen Drogba’ya Galatasaray yönetiminin bir yıllık kontrat önerdiği ancak yıldız oyuncunun iki sezon için direttiği öğrenildi.

AKHİSAR ‘I YIKMIŞTI Ligin ikinci yarısındaki performansıyla eleştiri oklarının hedefi olan ve yeni kontrat önerilmediği için G.Saray’ı kafasından sildiği iddia edilen Drogba, Akhisar maçıyla “Ben burdayım” demişti.

HENRY DAVET YOLLAMIŞTI Fransız futbolunun efsanelerinden Thierry Henry 1.5 ay önce Barselona’da verdiği özel röportajda “Drogba’nın MLS’ye geleceği yönünde haberler okudum ama doğruluğunu bilmiyorum. G.Saray’da önemli işler yaptı. Didier çok büyük bir golcü. Gelirse ligin gelişimine büyük katkı yapar” demişti.

 

 

Yayınlanma Tarihi:08:37,