SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den büyük tepki!

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan sonra NTVSpor canlı yayınını da etkiledi. Program yorumcularından Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay derbideki olaylara sinirlenip canlı yayını erken bitirdiler.

Güncellenme: 23:05, 10/03/2014
Rıdvan Dilmen’den büyük tepki!

Ntvspor’da Trabzonspor-Fenerbahçe maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen’in derbiyi şöyle değerlendirdi.

“Trabzonsporlu oyuncular ve Hami Hoca da olmak üzere bütün herkese yazık olsun. Bülent Hoca galiba ‘Birileri yaralansın’ diye bekledi galiba. Bu maçı 54 dakika oynanması imkansız. İllaki birinin yaralanması, ölmesi mi lazım. Bu maç seyircisiz oynanacak galiba. Fenerbahçe ve Trabzonsporlu oyuncuların can güvenliği yok. Bu maçta bu şekilde korner taç felan kullanılmaz.

Can güvenliği olmadan mücadele ediyorlar. Ve hala “Maç devam edecek mi?” diye düşünüyorsak vay halimize. Kaya geliyor, sahaya “Bunu çekin oynayalım” diyorlar. Yazık böyle işe. Bu maç 54 dakika sürmez. Yazık bu çocuklara.

Burak'ın yüzüne madde geldi Rize'nin stadı kapanmadı. Bu nasıl yönetim, Volkan'ın kafasına gelse o taş… Neyse Güntekin konuşmayalım futbol felan. Şampiyon olsan ne olur 5 yesen atsan ne olur artık.

Ben Hacıosmanoğlu başkanın yerinde olsam ben gider derim hakeme “Hocam bu maçı oynatma” diye. Bu maçın ikinci yarısı oynanmaz, oynanmamalı.

Açıklamalarını yaparken sinirli olduğu gözlenen Dilmen, “Ya Güntekin konuşmayalım bile bitirelim” dedi. Programın sunucusu Güntekin Onay, son sözlerini söyledikten sonra programı bitirdi.

Yayınlanma Tarihi:21:24,