SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Messi, Trabzonlu oyuncuyu reddetti!

Romanya-Arjantin maçının bitimiyle Trabzonsporlu Bourceanu Lionel Messi’nin yanına giderek formasını istedi; ancak yıldız oyuncudan gelen yanıtla sarsıldı.

Güncellenme: 09:49, 10/03/2014
Messi, Trabzonlu oyuncuyu reddetti!

Romanya ile Arjantin arasında geçtiğimiz günlerde oynanan hazırlık karşılaşmasında yaşanan bir olay Rumen basınında geniş yankı buldu. Karşılaşmada 90 dakika forma giyen Trabzonsporlu Andrea Bourceanu'nun karşılaşmanın ardından büyük bir hayalkırıklığı yaşadığı ortaya çıktı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte yıldız futbolcunun yanına giden bordo mavili futbolcu, Messi'den formasını istedi. Ancak Barcelonalı yıldız Bourceanu'nun bu isteğini geri çevirdi. Romanya'dan bir diğer futbolcu Gabriel Torje'yi eliyle işaret eden Lionel Messi daha önceden bu oyuncuya sözü olduğu için kendisine formasını veremeyeceğini anlattı.

Sonrasında Messi formasını maç içinde anlaştığı Torje'ye verirken Trabzonsporlu oyuncu da Arjantinli Mascherano'nun formasını aldı. Olaya esprili bir dille yaklaşan Rumen basını ise bugünkü Fenerbahçe maçına dikkat çekerek, Messi tarafından reddedilen Bourceanu'nun bu maçta ilk 11'de yer bulması halinde yaralarını saracağı ve moral bulacağı değerlendirmesinde bulundu.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:59,