SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Almeida’da son durum!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay, durumu netleşmeyen Hugo Almeida konusunda son görüşlerin önümüzdeki günlerde netleşeceğini açıkladı.

Güncellenme: 09:49, 10/03/2014
Almeida’da son durum!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 24. hafta mücadelesinde sahasında ağırladığı Eskişehirspor’u Ersan’ın tek golüyle geçerken Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay maç sonu Beyaz Futbol’a konuştu.

İşte Deniz Atalay’ın açıklamaları;

“Eskişehirspor önünde kazandığımız için mutluyuz. Önemli olan buradan galibiyetle çıkmamızdı. Tabii golün 90. dakikada gelmesi daha çok mutluluk getirdi. Artık her maçı kazanmak zorundayız. Ligin önemli haftalarına girmek üzereyiz. Puan kaybı bizi etkiler.”

“ŞAMPİYONLUK İPİNİ BİZ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”

Ligin sonuna doğru geldiğimizde alt ve üst sıralar için yarış hayli kızıştı. Alt sıralarda olduğu kadar üst sıralar için de büyük bir yarış var. Şampiyonluk 3 takım arasında geçecek. İnşallah Beşiktaş olarak şampiyonluk ipini göğüsleriz.

Deniz Atalay, İlhan Cavcav'ın hafta arasında yabancı kuralı için kendisi hakkında yaptığı ‘'Deniz Atalay'ı ciddiye almıyorum'' sözlerine ise İlhan Cavcav bizim sevdiğimiz, değer verdiğimiz bir abimiz. Onun gönlü 6+2 olmasından yana. Biz toplantıda 5+3 istediğimizi söyledim. Ben Kulüpler Birliği toplantısında da bunu ifade ettim”

“ALMEIDA’NIN DURUMU…”

“Gökhan Töre için Rubin Kazan ile bizim yapmış olduğumuz opsiyonlu bir anlaşma var. Biz opsiyonu kullanırsak zaten öncelik bizde. Bizim ve Gökhan'ın şartları uyarsa tabii takımın bir dengesi var. Şartlar iki taraf için uygun olursa biz Gökhan'la devam etmek isteriz. Ondan da memnunuz. İyi bir oyuncu. Şu anda takıma da faydalı oluyor. Önümüzdeki günlerde bazı şeyler netleşecektir.

Almeida için ortaya bir sürü iddia atılıyor. Biz tüm futbolcularımızla görüşüyoruz. Almeida'nın da durumu önümüzdeki günler netleşecektir diye düşünüyorum.”

“G.SARAY-AKHİSAR MAÇINI İZLEMEDİM”

“Ben Galatasaray-Akhisar maçını seyretmedim, bilmiyorum. Bu onların sorunu. Başka bir takımın maçıyla ilgili yorum yapmam doğru olmaz. Bu yorumu konunun uzmanları daha sağlıklı yapacaktır. Biz kendi maçımıza bakıyoruz. Önemli olan bizim maçlarımızı kazanmalıyız.”

Yayınlanma Tarihi:09:06,