SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salih’in menajerinden bomba açıklama!

Roma, Benfica ve Manchster United'ın kadrosuna katmak için uğraş verdiği Fenerbahçeli genç yıldızın menajeri Ömer Koray Uzun sessizliğini bozdu.

Güncellenme: 15:38, 09/03/2014
Salih’in menajerinden bomba açıklama!

Fenerbahçe’de oynamasa da yıldızı parlamaya devam eden Salih Uçan’ın Manchester United’ın gündeminde olduğu ve İngiliz Kulübü’nün bu transfer için 7 Milyon poundu gözden çıkardığı yazıldı.

The Sun Gazetesi, Manchester Unıted’ın Salih ile ilgilendiğini haber yaparken, özellikle menajer David Moyes’in bu transferi çok istediği ve genç yeteneği yeni sezonda takımda görmeyi arzuladığı belirtildi.

Daha önce Roma ve Benfica’dan teklifler alan Salih Uçan için menajeri Ömer Koray Uzun; “Geçen sezon Avrupa Ligi maçlarında Salih dikkat çeken bir oyuncuydu. Fenerbahçe, Benfica’yla yarı final maçı oynadı. Şu ana kadar tek resmi teklif Roma’dan geldi. Benfica ise Fenerbahçe Kulübü’nü aramış olabilir. Fenerbahçe gibi büyük bir takımda geçen sezon 26-27 maça çıktı. U19 ve U20’de pek çok maç oynadı. Bu tür bir oyuncuyu dünyanın önde gelen kulüplerinin izlemeleri gayet normal” şeklinde konuşmuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:26,