SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’ın şampiyonluk şansını değerlendiren Çakar; “İçeride çok güzel oynayıp dışarıda kötü maçlar çıkarırsan şampiyonluk gelmez. Kalan 5 deplasmanın en az 4’ünü kazanmalısın ki Fenerbahçe’yi yakalayasın.”

“Deplasmanda sahada Galatasaray oyunu rakip sahaya yıkamıyor. İç sahada çok iyiler. Kolay değil Akhisar’a 6 gol atmak. Eğer Galatasaray takımı deplasmanda şimdiye kadar gösterdiği performansın üstünde bir performans gösterirse ve Arena’da Fenerbahçe’yi yenerse şampiyonluk yolunda %50’lik şansa sahip olur. Şuanda hala %50’nin altında.”

G.Saray – Akhisar Bld maçını yöneten Fırat Aydınus hakkında ise; “Caner ‘Lan’ dememesine rağmen adamı oyundan attın Fırat Bey. Bugün adam vurduğun zaman hafifletici sebep olabilecek bir küfür ediyorsun futbolcuya. Allah büyük. Allah görüyor.”

“Türk hakemlerine kıvırtamazsınız. Yetkililer aradı, ‘Fırat yavrum kıvır sen bu küfrü’ dediler. Bir kere denediler TFF’den döndü. Fırat diyecek ki, ‘Özür dilerim. Galatasaray camiasından, Melo’dan özür diliyorum.’ cezasını verecekler. Oyuncu hakeme küfür edince kırmızıyı görüyor. 3 maç ceza. Burada yetki kullanımı var, 6 maç cezayı vereceksin kapanacak olay. Kıvırmayacaksın.”

“Fırat’ın kafasının içinde düzinelerce tilki var. Zaten Cüneyt’le Fırat arasındaki fark bu. Biri naif. ‘Bana zaten Fener’in bilmem nesi diyorlar’ diye başlıyor tilkilikler. Melo dönünce arkasını saydırıyor.”

Yayınlanma Tarihi:00:38,