SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, 2-1 yenildikleri Çaykur Rizespor maçından sonra tehlike bölgesine iyice yerleştiklerini belirterek “Oyuncu, teknik heyet, yönetim ve taraftarlarla birlikte hareket edilirse bu tür krizlerden çıkılır” dedi.

Spor Toto Süper Lig’de Medical Park Antalyaspor ile Çaykur Rizespor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Aybaba, oyuna çok iyi başladıklarını ve ilk dakikalarda golü bulduktan sonra birçok pozisyon içinde olduklarını söyledi.

Aybaba, ikinci yarının 10 dakikalık kısmında takım olarak oyundan düştüklerini, ne kademe ne de birebir markaj yapabildiklerini belirtti. Daha sonra aradaki uyum ve savunmada kaybolma yaşandığını ve iki tane gol yediklerini dile getiren Aybaba, daha sonra üç tane pozisyona girdiklerini ifade etti. Bu durumdan çıkmak için herkesin el birliğiyle hareket etmesi gerektiğini ifade eden Aybaba, “Bu mağlubiyetten sonra tehlike bölgesine iyice yerleştik ve bunun korkusu içimize girdi. Oyuncu, teknik heyet, yönetim ve taraftarlarla birlikte hareket edilirse bu tür krizlerden çıkılır. Şu an arkadaşlar toplantı halindeler, gerekeni yapacağız” değerlendirmesini yaptı.

 

Yayınlanma Tarihi:21:36,