SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’in sürpriz çıkış yapan futbolcularından olan Niasse, lig ve kupa maçlarında toplam 13 gol attı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ında almak istediği Senagalli oyuncu için sarı kırmızılılar, elini çabuk tutmak istiyor.

>

Önümüzdeki sezon için özellikle Şampiyonlar Ligi için büyük hedefler koyan Galatasaray, bu doğrultuda genç ve geniş bir kadro kurmanın peşinde. 23 yaşındaki Niasse’de takımakazandırılmak istenen oyunculardan biri. Mancini tarafından gelecek vaad eden oyunculardan biri olarak görünen Senagalli golcü, bu akşam Roberto Mancini’nin radarında olacak.

İtalyan çalıştırıcı, yardımcılarından birine maç boyunca Niasse’yi izle notlar al ve bana kapsamlı bir rapor hazırla dediği öğrenildi.

Mancini’nin Süper Lig’de beğendiği oyunculardan biri olan Niasse, orta sahada gole çok yakın bir oyuncu. İtalyan çalıştırıcının, yönetime vereceği son karar sonrası Niasse için sarı kırmızılı kulüp harekete geçecek.

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ında istediği Niasse’yi rakiplerine kaptırmak istemeyen Galatasaray yönetimi, Akhisar Belediyespor’un hocası eski futbolcuları Hamza Hamzaoğlunu da devreye sokup oyuncunun tercihini Galatasaray’dan yana kullanmasını isteyecek.

Yayınlanma Tarihi:16:19,