SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milliyet’te yer alan habere göre, Beşiktaş'ın, Galatasaray'dan kiralık olarak renklerine kattığı oyuncusu Dany, söz dinlemedi, siyah-beyazlıları yalnız bıraktı.

Kamerun'un Portekiz ile oynadığı hazırlık maçında son 20 dakikada görev yapan futbolcunun risk aldığı belirtildi. A Takımdan sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı, Dany'nin sakatlığının yeniden nüksettiği, bundan dolayı görev yapamayacağını açıkladı.

Kamerun – Portekiz maçının son 20 dakikasında, Galatasaraylı Chedjou'nun yerine oyuna giden Dany'yi Eskişehirspor maçında oynatamayacak olan teknik direktör Slaven Bilic, ligde şampiyonluk kovalayan bir takımda böyle şeylerin yaşanmaması gerektiğini Futbol Genel Direktörü Önder Özen'e söylediği ortaya çıktı. Medical Park Antalyaspor maçından önceki antrenmanda sakatlanan ve baldırında ikinci derece yırtık olan futbolcu, en az iki hafta süreyle tedavi olması gerekiyordu. Buna rağmen forma giyen Dany'nin durumunu soruşturacak olan Özen, bulgularını Bilic'e aktaracak.

SON KEZ DENENECEK! Doktorlara artık ağrılarının kalmadığını söyleyerek milli formaya talip olan Dany'nin bugün bir kez daha kontrolden geçeceği, zayıf bir olasılık bile olsa oynama ihtimalinin son ana kadar değerlendirileceği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:09:47,