SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hoşcan, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan ESES TV Online’a yaptığı açıklamada, Beşiktaş maçının kendilerini için zorlu geçeceğini kaydetti.

Eskişehirspor’un çıkışa ihtiyacının olduğuna değinen Hoşcan, şunları belirtti:

“Takımın moralinin yerinde olduğunu gördüm. İnşallah iyi bir sonuç alacağız. Umutluyuz. Bu maçı alarak çıkışa geçmemiz lazım. Bundan sonraki maçlarımız da kolay gözüküyor fakat kolay değiller. Küme düşme hattında olan takımlarla oynayacağız. Bu sebeple her maçı iyi değerlendirmemiz lazım. Bundan sonra oyuncular sahada konuşacak. Moral ve motivasyon açısından biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Sahada artık onlar kendilerini gösterecekler. Olimpiyat Stadı’nda oynamamız da bizim için bir avantaj ve bunu iyi değerlendirmemiz gerekiyor. İnşallah iyi bir sonuçla döner ve camiamızla birlikte bu sevinci paylaşırız.”

Hoşcan, Eskişehirspor’un milli takımlarda futbolcularının bulunduğunu anımsatarak, “Eskişehirspor’dan milli takıma çağrılan oyuncuların artması bizi çok mutlu ediyor. Bundan sonraki dönemlerde de milli takıma daha fazla oyuncu göndereceğimizi düşünüyorum. Bu Eskişehirspor’daki oyuncu kalitesinin de bir göstergesidir. Böyle oyunculara sahip olmak camiamız için gurur verici” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:20:15,