SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" öncesi siyah-beyazlı kulübün kadın sporcularıyla bir araya geldi.

Güncellenme: 15:05, 07/03/2014
Beşiktaş, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” öncesi, siyah-beyazlı kulübün kadın sporcularıyla bir araya geldi.

Levent’teki Kiliza Restaurant’ta düzenlenen kutlama yemeğinde başkan Orman’ın yanı sıra, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, futbol A takımından sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı, yöneticiler Faik Akdil, Erdal Karacan, amatör şubeler koordinatörü Levent Çeliker ve Fikret Orman’ın kuzeni Suat Orman da yer aldı.

Yemeğin ardından kadın sporculara yönelik konuşma yapan başkan Orman, şunları söyledi:

“Bugün Kadınlar Günü’nü kutlamak için buradayız. Hepimizin çok önemsediği bayanlarımızın bu özel günü kutlu olsun. Profesyonel olarak 52, altyapıyla beraber 100 bayan sporcumuz var. Voleybolda bayan takımımız gerçekten çok önemli bir başarıya imza atarak finale kaldı, kendilerini tebrik ediyorum. Aynı şekilde play-off heyecanı yaşatan bayan basketbolcularımızla da gurur duyuyorum. Beşiktaş camiası, toplumsal olaylara her zaman duyarlıdır ve sosyal sorumluluklarını yerine getirir. Aile içinde şiddet gören bayanlarımızın da her zaman yanındayız.”