SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen basına kapalı antrenmanda sarı-lacivertlilerin, koordinasyon çalışmalarının ardından dar alanda çift kale maç yaptığı bildirildi.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, sakatlığı geçen Serdar Kesimal takımla çalıştı, Cristian ile Webo antrenmanın ilk bölümünde takım çalışmasında yer aldı. Alves ise özel program dahilinde çalışmasını sürdürdü.

Cezaları nedeniyle lig maçı için Trabzon’a gidemeyecek Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu antrenmanın bir bölümünü izledi.

Hollanda milli takımından dönen Kuyt takımla antrenmana çıkarken, antrenman sırasında milli takımlardan dönüş yolunda olan Kadlec, Meireles ve Emenike ile Salih Uçan antrenmana katılmadı. A Milli Futbol Takımı’ndan dönen futbolculardan Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal yenileme çalışması yaptı.

Bu arada, takımla kontrollü olarak çalışmalara başlayan Webo’nun son çekilen MR’ında sakatlığının büyük ölçüde geçtiğinin görüldüğü bildirildi.

Fenerbahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın akşam saatlerinde gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.