SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli oyuncular Arda Turan ve Gökhan Töre’nin menajeri Ahmet Bulut, iki oyuncu geleceği ile konuştu. Arda’nın transferiyle ilgili mayıs ayında karar verebileceklerini belirten menajer Bulut, Beşiktaş’ta kiralık olarak oynayan Gökhan Töre’nin siyah beyazlı ekipte kalmak istediğini söyledi.

AVRUPA’NIN DEV KULÜPLERİ ARDA TURAN’A TALİP Atletico Madrid forması giyen Milli oyuncunun menajeri Ahmet Bulut,  Arda ile ilgili Avrupa’nın büyük kulüplerinin kendilerinden bilgi aldığını söyledi.

Atletico Madrid ile 2017’ye kadar sözleşmesi bulunan Arda Turan’ın gelecek planları ile ilgili Al Jazeera'ye konuşan Bulut,  transferle ilgili kararı mayıs ayında verebileceklerini dile getirdi. Menajer Bulut, serbest kalma fiyatı 41 milyon euro olan Arda’nın Türkiye’ye dönmesinin ise söz konusu olmadığını vurguladı.

“NİYETİMİZ BEŞİKTAŞ’TA KALMASI” Ahmet Bulut, Gökhan Töre’nin Beşiktaş’taki geleceğiyle ilgili de konuştu. Milli futbolcunun siyah beyazlı takımda kalmak istediğini söyleyen Ahmet Bulut, Gökhan’ın bonservisini elinde bulunduran Rubin Kazan Kulübü ile görüşmelerin başlayacağını söyledi.

Bulut, “Bizim niyetimiz Gökhan’ın Beşiktaş’ta kalması. Çünkü Gökhan 6 ay top oynamamıştı Beşiktaş ona şans verdi. Gökhan da bunu iyi değerlendirdi. Beşiktaş ondan memnun, kalmasını istiyorlar. Satın alma opsiyonu 7,5 milyon euro, bu rakamı düşürmek için uğraşacağız” diye konuştu.

Ahmet Bulut, Avrupa’ya transfer olma potansiyeline sahip oyuncular olarak Fenerbahçe’den Alper Potuk ile Galatasaraylı Burak Yılmaz’ı gösterdi.

Yayınlanma Tarihi:15:12,