SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan flaş Trabzon kararı!

Fenerbahçeli yöneticilerin, Başkan Aziz Yıldırım’ın talimatıyla teknik heyet ve futbolculara destek olmak üzere Trabzon’a gideceği öğrenildi.

Güncellenme: 10:52, 05/03/2014
Aziz Yıldırım’dan flaş Trabzon kararı!

Milliyet’te yer alan habere göre, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Trabzonspor deplasmanında takımı yalnız bırakmayacak. 10 Mart pazartesi günü oynanacak sezonun en kritik maçı öncesi sarı-lacivertli yöneticiler takımla birlikte Trabzon'a gitme kararı aldı.

İki kulüp arasında 3 Temmuz 2011'de ortaya çıkan şike süreciyle birlikte başlayan gerginlik devam ederken, Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla yönetim kurulu üyelerinin teknik heyet ve futbolculara destek olmak üzere kafilede yer alacağı öğrenildi. Avni Aker Stadı'ndaki maç için 15 kişilik akreditasyon yaptırdığı bildirilen Fenerbahçe Kulübü'nün bu talebini Türkiye Futbol Federasyonu'na da ilettiği kaydedildi.

YILDIRIM KARARSIZ Elazığspor maçında hakem Yunus Yıldırım ile girdiği diyalog nedeniyle 90 gün hak mahrumiyeti cezası alan ve bu cezası Tahkim Kurulu tarafından da onaylanan Başkan Aziz Yıldırım'ın Trabzon'a gitme konusunda net bir karar vermediği vurgulandı. Maçı stattan izlemesi yasak olan Yıldırım'ın Trabzon'a gitmesi durumunda karşılaşma öncesi takımın kaldığı otelde futbolculara bir motivasyon konuşması yapacağı ifade edildi.

Bu arada Fenerbahçeli yöneticiler için Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nün de harekete geçtiği ve kafilenin kente gelişinden ayrılışına kadar kendilerine özel bir ekibin eşlik edeceği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:09:04,