SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de mücadele eden Orduspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Tekden Denizlispor maçının hazırlıkları sürdürdü.

Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde, teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda bütün oyuncular yer aldı. Yaklaşık 2 saat süren antrenmanın ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Sözeri, bundan sonraki maçlarının kolay olmayacağını belirterek, “Orduspor olarak ligdeki avantajımız devam ediyor.

Ligin sonuna kadar bu avantajımızı korumak istiyoruz” dedi. Hafta sonu sahalarında Tekden Denizlispor ile karşılaşacaklarını hatırlatan Sözeri, şunları kaydetti: “Bizim için final niteliğinde bir maç. Artık geriye sayım başladı. Baktığımız zaman maç eksiğimizle bütün rakiplerimiz maçlarını kazansa, biz de maçlarımızı kazansak matematiksel olarak bir üst lige çıkan takım biz olacağız. Olaya böyle bakıyoruz.

Bu nedenle Tekden Denizlispor maçını kayıpsız geçmek istiyoruz. Özellikle taraftarımızın önünde çok coşkulu ve istekli oynayarak kazanmak istiyoruz. Rakibimizin durumu ortada.

Onlar da alt sıralardan kurtulmak için mücadele veriyor. Her zamanki oyun anlayışımızı sahaya yansıtıp bu maçı kayıpsız geçmek istiyoruz.” Sözeri, Tekden Denizlispor maçında verecekleri zorlu sınavda taraftarları arkalarında görmek istediklerini sözlerine ekl