SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Fenerbahçe’nin çılgın planı!

Futbolda en yakın rakibine tam 6 puan fark yapan F.Bahçe sezonu amatör branşlarda ligde ve Avrupa'da 9 şampiyonlukla kapatabilir.

Güncellenme: 11:32, 04/03/2014
İşte Fenerbahçe’nin çılgın planı!

F.Bahçe, sözde değil özde “Spor” kulübü. Futbol takımı, en yakın rakibine 6 puan fark attı, şampiyonluğun en büyük adayı. Kadın masa tenisi takımı ETTU Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak. Kadın basketbol takımının FIBA Avrupa Ligi’nde yenilgisiz devam ediyor. Erkek basketbol takımı da gruptan çıkma iddiasını sürdürüyor. Voleybol erkek ve bayan takımları da Avrupa kupalarında finale yükseldi. F.Bahçe, böylece bu sezonu ligde ve Avrupa’da 10 kupayla kapatabilir. VOLEYBOL ERKEKLER: AVRUPA FİNALİNDE KADINLAR: AVRUPA FİNALİNDE BASKETBOL ERKEKLER: İDDİASI SÜRÜYOR BAYANLAR: NAMAĞLUP GİDİYOR FUTBOL: İKİNCİYE 6 PUAN FARK 1 günde 2 kupa

F.Bahçeli yönetici Hakan Dinçay, voleybolda 1 günde 2 Avrupa kupası istediklerini söyledi: “Kadınlarda ikinci maç 29 Mart, erkeklerde ise 30 Mart’ta İstanbul’da olacak. İkisini de ayın 29’una alabilirsek, taraftarlarımıza iki final maçını bir arada izletmiş olacağız. Avrupa’da aynı anda hem erkeklerde hem kadınlarda final oynayan bir Türk spor kulübü hatırlamıyorum. Fenerbahçe hep ilklerin kulübü olmuştur.

Yayınlanma Tarihi:09:47,