SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal, katıldığı yardım kampanyasının organizasyonunda açıklamalarda bulundu.

Milli futbolcu, tıpkı hakemlerin de futbolcular gibi hata yapabileceğini söyleyerek bundan sonra hata olmamasını ümit ettiğini belirtti.

İşte sarı-lacivertli takım orta saha oyuncusundan açıklamalarda;

“FUTBOLCULAR DA HAKEMLER DE…”

“Şampiyonluk yarışıyla ilgili artık puan kaybının olamayacağı haftalara giriyoruz. Biz en iyi şekilde en az puan kaybıyla ligi bitirmeye çalışacağız. İlk yarı çok iyi performans sergiledik. İkinci yarı iyi oynayıp da 3 puan alamadığımız karşılaşmalar nedeniyle etkilendik. Lig sonuna kadar mücadelemizi en iyi şekilde sürdüreceğiz.

Aslında oyunumuzun düştüğü şeklindeki yorumlara katılmıyorum. Sivaspor karşılaşmasında 10 kişi kaldığımızda ister istemez etkilendik. Elazığspor deplasmanında da yine aynı şekilde oyunumuz etkilendi… Hatalar olacaktır; biz futbolcular da hakemler de hata yapıyor. Ümit ediyorum ki bundan sonra bu şekilde hatalar olmaz.

Şu an takım iyi bir hava yakaladı. Takım içinde çok iyi bir dostluk var. Her maçımızı kazanmak için çıkıyoruz.”

“HOLLANDA MAÇINI KAZANSAYDIK…”

“Zorlu bir gruptayız ama biz de takım olarak her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Fatih hoca da yaptırdığı antrenmanlarla bize katkıda bulunuyor. Çok iyi bir ekibe sahibiz. Şanssız bir şekilde kupadan elendik. Son Hollanda maçını kazansaydık Dünya Kupası’na gidecektik. Çok hırslı bir ekibe gideceğiz. 2016 Avrupa Kupası’na gidebilmek için elimizden geleni yapacağız.”