SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hacıosmanoğlu o sözleri söyledi mi?

Trabzonspor resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada İbrahim Hacıosmanoğlu'na ait olduğu iddia edilen sözleri yalanladı.

Güncellenme: 23:22, 03/03/2014
Hacıosmanoğlu o sözleri söyledi mi?

Trabzonspor resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada İbrahim Hacıosmanoğlu’na ait olduğu iddia edilen “Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için elimizden geleni yapacağız” şeklindeki sözleri yalanladı.

İşte bordo mavili yönetimden yapılan o açıklama; Gün içinde tarafımdan yapıldığı öne sürülen ancak hiçbir türlü kaynak gösterilmeden kullanılan haberler üzerine bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur. Yaklaşan Fenerbahçe maçı öncesinde bu ve benzeri maksatlı, planlı haberler yazılan senaryoların bir ürünüdür. Fenerbahçe maçı öncesi yapılan bu oyunlara asla gelmeyeceğiz. Gerginliği tırmandırmaya yönelik bu tür haberlerin çıkış noktasının iyi araştırılması gerekiyor. Bu maça ilişkin hiçbir yayın organına bir beyanatım olmamıştır. Tamamıyla hayal ürünü olan bu tür haberleri yapanlar ve kullananlarla ilgili hukuki zeminde gerekli tüm girişimleri avukatlarım yapacaktır.

Kamuoyuna saygılarımla,

İbrahim HACIOSMANOĞLU Trabzonspor Kulübü Başkanı