SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gosso hakkında hapis yorumu…

Futbol yorumcusu Sinan Engin, Ç.Rizespor – Galatasaray karşılaşmasında Burak Yılmaz'a yabancı madde atılmasıyla ilgili çok sert konuştu.

Güncellenme: 11:49, 03/03/2014
Gosso hakkında hapis yorumu…

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcularından Sinan Engin, karşılaşmada bir pozisyonun ardından Burak Yılmaz’a atılan cismin futbolcuya isabet etmesi üzerine çok sert konuştu. Cismi atan kişiye çok sinirlenen Engin, şu ifadeleri kullandı:

“Elin kırılsın senin terbiyesiz. Terbiyesiz. Bunun Trabzon’la, Rize’yle, Adana’yla, Mersin’le ilgisi yok. Ahlaksız. Burak sana ne yaptı ya? İlan edeceksin bu terbiyesizi. Senin evladın, çocuğun yok mu?”

‘GOSSO’YU NEZARETE ATACAKSIN’ Sinan Engin, Fenerbahçe ile Gençlerbirliği arasında oynanan maçta da Gosso’nun Kuyt’a yaptığı faulü yorumlarken yine çok sert konuştu. Engin şunları söyledi:

“Bu Gosso normal değil zaten. Bu, Melo’nun Anadolu versiyonu. Buna ne yapacaksın, biliyor musun? Atacaksın bunu nezarete. Emenike’yi, Webo’yu da yanına koyacaksın, sabaha kadar dövdürteceksin. Hatta Volkan da olur, sağlam adam.”

Yayınlanma Tarihi:11:25,