SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yaptığı yazılı açıklamayla Gençlerbirliği karşılaşmasında penaltı kararları hakkında yorum yapan yorumculardan bazılarının “samimiyetsiz ve futbol ahlakından yoksun” olduklarını iddia etti. Sosyal medyada açıklamanın hedefindeki isimlerden birinin Rıdvan Dilmen olduğu iddia edildi.

Söz konusu açıklamanın son bölümünde, ” Ayrıca Fenerbahçeli olmayı Başkanımız Aziz Yıldırım'a yakın olabildiği dönemlerle sınırlayıp şu sıralarda bu konumlarından uzaklaştırılanlar ve mevcut husumetlerini, Fenerbahçe değerlerine dil uzatarak sergileyenlerin; Fenerbahçe camiası tarafından yakından ve dikkatle takip edildiği konusunu da kamuoyuyla paylaşırız” ifadeleri kullanılmıştı.

RIDVAN DİLMEN “TARTIŞMASIZ PENALTI DEĞİL” DEMİŞTİ

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in dün akşam NTV Spor’da yaptığı Fenerbahçe-Gençlerbirliği karşılaşması yorumu şu şekildeydi; “Cüneyt Çakır vermemesi gereken bir penaltıyı verdi. Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalardan sonra bugün İlhan Cavcav ve Mehmet Özdilek de çıkıp konuşursa onlar da haklılar. İkinci penaltıda bütün hakemler penaltı verirdi ama birinci penaltı tartışmasız “penaltı değil”. Kim bağırırsa birisi imdada yetişiyor. Bugün de Cüneyt Çakır vardı.”

İşte bu yoruma sosyal medyada sarı lacivertli taraftarların verdiği tepkiler ve bugün kulüpten yapılan açıklama akıllara o isim Rıdvan Dilmen mi sorusunu getirdi.