SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta ‘çiftetelli’ davası!

Orman, çiftetelli oynarken çekilen bir fotoğrafını sosyal medyada yayınlayan Divan Kurulu eski Başkanı Şeref Nasır’ı Disiplin Kurulu’na sevk etti.

Güncellenme: 09:26, 02/03/2014
Beşiktaş’ta ‘çiftetelli’ davası!

Beşiktaş Yönetimi, Divan Kurulu eski Başkanı Şeref Nasır, Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Fikret Orman'ın hakaret davası açtığı Nasır'ın, facebook'ta paylaştığı bir resim ve altına yazdığı yorum nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiği ortaya çıktı. Bu durumu yine facebook sayfasından eleştiren Nasır ise şunları yazdı:

“Son Trabzonspor maçından sonra sizin facebook'a konan Türk adet ve örflerine, geleneklerimize göre neşe ifade eden bir hareketinizin altına yazdığım o neticeden dolayı üzüntü duyduğum bir yazıyı büyüterek beni Disiplin Kurulu'na verdiniz. Yetmiyormuş gibi savcılığa şikayet ettiniz. Size şimdi sorularım var; şeref tribününde bir alkol meselesi oldu.

Bu arkadaş için hiç bir teşebbüste veya ihtarda bulundunuz mu? Kartal Yuvası'nda kaybolan 400 bin lira için hiçbir teşebbüste bulundunuz mu? Beni niçin şikayet ettiğinizi çok net biliyorum, çünkü Divan toplantılarında hakikatleri Beşiktaşlıların bilgisine sunuyorum, bu da işinize gelmiyor.”

Milliyet