SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hataları TRT de böyle görmüştü!

Fenerbahçe'nin barkovizyonda hakem hatalarını göstermesiden sonra akıllara TRT 1'deki Stadyum programında yer alan görüntüler geldi...

Fenerbahçe Kulübü dün Mahmut Uslu, Tolga Deniz Aytöre ve Şekip Mostoroğlu'nun hazır olduğu bir basın toplantısı düzenledi.
Sarı-lacivertlilerin sert ifadeler kullandığı toplantıda, Fenerbahçe alehine yapılan hakem hataları barkovizyonda gösterildi. Bu görüntülerin üzerine ise sosyal medyada TRT 1'deki Stadyum programının yayınladığı Fenerbahçe'nin lehine yapılan hakem hataları konuşuldu. İşte o hatalar;
4. HAFTA KASIMPAŞA-FENERBAHÇE HAKEM: MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU Bruno Alves'in Malki'ye yaptığı bu harekette hakem sarı-lacivertli futbolcuya kırmızı kart göstermiyor.
Aynı mücadelede Alper Potuk, ceza sahası içinde Babel'i düşürüyor. Hakem Abitoğlu devam dedi.
5. HAFTA FENERBAHÇE-ELAZIĞSPOR HAKEM: YUNUS YILDIRIM Egemen Korkmaz, ceza sahası içinde Deniz Yılmaz'a sert müdahalede bulunuyor. Hakem Yıldırım'ın kararı devam...
6. HAFTA GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE HAKEM: SERKAN ÇINAR Jimmy Durmaz'ın ortasında Egemen Korkmaz'ın kolları ceza sahası içinde açık ve topa müdahele ediyor. Hakem penaltıyı vermiyor.
8. HAFTA ERCİYESSPOR-FENERBAHÇE HAKEM: HALİS ÖZKAHYA Caner, Yasin'i taç çizgisi üzerinde adeta tekmeliyor! Hakem Özkahya, yardımcılarını gözünün önündeki bu pozisyona ikinci sarı kartını göstermiyor.
13. HAFTA FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ HAKEM: CÜNEYT ÇAKIR Necip ile Caner'in mücadelesinde hakem Çakır, Necip'e 2. sarı kartını çıkartıyor ve Beşiktaş karşılaşmaya 10 kişiyle devam ediyor.
14. HAFTA RİZESPOR-FENERBAHÇE HAKEM: YUNUS YILDIRIM Egemen, maçın en sert oyuncusu... Arka arkaya yaptığı faullere rağmen maçı kartsız tamamlıyor.
Aynı maçta Caner daha önce sarı kartı olmasına rağmen topa eliyle dokunuyor. Hakem Yıldırım bu pozisyonda ikinci sarı kartını göstermiyor.
18. HAFTA FENERBAHÇE-KONYASPOR HAKEM: ALİ PALABIYIK Djalma, Volkan ile karşı karşıya... Volkan'ın kontrolsüz girişine hakem Palabıyık 'devam' dedi.
Aynı maçta Bruno Alves'i Hasan Kabze'nin ayağına bastığı pozisyona hakem kırmızı kart vermiyor!
20. HAFTA SİVASSPOR-FENERBAHÇE HAKEM: YUNUS YILDIRIM Meireles, tabanıyla rakibinin baldırına basıyor. Hakem Yıldırım, kırmızı kart yerine sarı kart gösteriyor.