SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Fenerbahçe için çok kritik bir maçtı. Beşiktaş puan kaybetmiş, son 4 deplasmanda 1 puan almıştı ve cezası vardı. Bunlar Fenerbahçe’nin dezavantajıydı. Avantajı ise cezalı ve sakatlarının geri dönmüş olması. İlk bölümlerde zor geçeceği tahmin edilmişti maçın ama ilerleyen bölümlerde ve özellikle 2. yarıda Fenerbahçe baskısını arttırdı. Sow’un iptal edilen golünde doğru karar verildi. Hem ofsayttı hem de faul vardı.

Topun şiddeti çok hızlıydı. Omuz hizasına çarptı top. Cüneyt Çakır vermemesi gereken bir penaltıyı verdi. Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalardan sonra bugün İlhan Cavcav ve Mehmet Özdilek de çıkıp konuşursa onlar da haklılar. İkinci penaltıda bütün hakemler penaltı verirdi ama birinci penaltı tartışmasız “penaltı değil”. Kim bağırırsa birisi imdada yetişiyor. Bugün de Cüneyt Çakır vardı.

Fenerbahçe bugün galibiyeti sonuna kadar hak etti. Hakem karışmasaydı da Fenerbahçe zaten kazanırdı. Cüneyt Çakır, bugün Fenerbahçe’nin güzel oyununa haksızlık yapmıştır. Cüneyt Çakır oyuna müdahale etti.”

Yayınlanma Tarihi:23:10,