SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor, Kardemir Karabükspor’la deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Sportif direktör Sergen Yalçın nezaretinde Celal Doğan Tesislerinde gerçekleştirilen antrenmana sakatlığı süren Turgut Doğan Şahin, Kemal Tokak, Bekir Ozan Has ve Erman Bulucu katılmadı. Egzersizlerle başlayan idman, 5’e 2 pas çalışması ve minyatür kale maçla devam etti. Antrenman, futbolcuların yaptığı çift kale maçla tamamlandı.

Basın sözcüsü Kübra Kabaali yaptığı açıklamada, son haftalarda kaybettikleri puanları telafi etmek için Kardemir Karabükspor deplasmanından puanla dönmek istediklerini söyledi. Son haftalarda istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Kabaali, bu nedenle yaptıkları 3 maçtan bir puan aldıklarını belirtti.

Kardemir Karabükspor maçının önemine işaret eden Kabaali, “Alt sıralardan kurtulmak için mücadele edeceğiz. İyi bir kadroya sahibiz. Futbolcularımız ve teknik ekip galibiyete kenetlendi” dedi.

Takımda bazı futbolcuların sakatlığının sürdüğüne işaret eden Kabaali, bu futbolcuların iyileşerek takıma katılmasıyla daha iyi bir noktaya geleceklerini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:18:16,