SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Minimum hata yapmalıyız’

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Çataloluk: "'Play-off'a saha avantajı ile girmek istiyorsak kalan maçlarda minimum hata yapmamız gerekiyor" dedi.

Güncellenme: 11:06, 17/07/2014
‘Minimum hata yapmalıyız’

Beko Basketbol Ligi’nin lideri Banvit’in genel menajeri Turgay Çataloluk, play-off’a saha avantajı ile girmeleri için kalan maçlardan iyi sonuç almaları gerektiğini söyledi.

Çataloluk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta deplasmanda 60-58 galip geldikleri Royal Halı Gaziantep karşılaşmasından sonra bu hafta bir dış saha maçına çıkacaklarını, iyi gidişi sürdürmek istediklerini kaydetti.

Ligde normal sezonun bitmesine 11 hafta kaldığını dile getiren Çataloluk, “Play-off’a saha avantajı ile girmek istiyorsak kalan maçlarda minimum hata yapmamız gerekiyor. Önümüzde bizi bekleyen birbirinden zorlu karşılaşmalar var ve Torku Konya Selçuk Üniversitesi maçı da bunlardan biri” diye konuştu.

Türk Telekom karşılaşmasında sakatlanan Chuck Davis’in gün geçtikçe iyiye gittiğini, hafif antrenmanlara başladığını belirten Çataloluk, oyuncunun durumuna göre Torku Konya Selçuk Üniversitesi maçında forma giyebileceğini ya da oynamayacağını bildirdi.

Yayınlanma Tarihi:10:19,