SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor’u ziyaret etti.

Hafta sonu oynanacak Kayserispor-Kayseri Erciyesspor maçı öncesinde Kayserispor Kulübü’nü ziyaret eden Büyükkılıç, burada basın sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu ve kulüp genel menajeri Süleyman Hurma ile görüştü.

Kulübün zor günler geçirdiğini belirten Büyükkılıç, şöyle devam etti: “Güzel bir atasözümüz var ‘yiğit düştüğü yerden kalkar’. Bu sözden hareketle inanıyorum ki gerek teknik kadrosu gerekse futbolcuları ile yıllardır süper ligde şehrimizi gururla temsil eden Kayserisporumuz 12 haftalık periyotta alacağı puanlar ile bu ligde kalacaktır. Bu hafta oynanacak olan ve Anadolu derbisi olarak nitelendirilen Kayserispor-Kayseri Erciyesspor karşılaşmasında, her iki takımımıza da başarılar diliyorum. Hak edenin kazanması en büyük dileğimiz. Centilmence Kayseri’ye yakışır bir karşılaşma olmasını temenni ediyorum. Kayseri Erciyesspor’u ziyaretimde de söyledim, kim kazanırsa kazansın sonuçta Kayseri kazanacak ve biz her iki takımımızı da alkışlayacağız ve desteklemeye devam edeceğiz. Ben iki takımda da başkanlık yapmış, her iki takımı da süper lige çıkartmış bir başkan olarak, sizlerle her zaman gurur duyuyor, başarılar diliyorum.”

Ortaköylüoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerin ziyareti bizlere güç veriyor. İnşallah biz de mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz. Bugünkü ziyaretiniz bize desteğinizin bir göstergesi olmuştur” diye konuştu.