SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Herkes bu duruma şaşırdı kaldı!

Elazığ maçında kırmızı kart gören Cristian isyan etti. "Hakemin bana neden kırmızı kart gösterdiğini bilmiyorum. Haksızlığa uğradım"

Güncellenme: 13:21, 26/02/2014
Herkes bu duruma şaşırdı kaldı!

Fenerbahçe'nin son iki deplasman maçına adeta hakemler damga vurdu… Sivas'ta 5. hakem Murat Türker'in hemen önünde olan penaltı ve Egemen'in atılmasının ardından bu haftada Elazığ'da Cristian'a verilen kırmızı kart ve tartışmalı penaltı pozisyonları Fenerbahçe kanadını çileden çıkardı.

Olayın kahramanı Cristian Baroni'nin ise bugün yapılan idmanda mutsuzdu. Arkadaşlarıyla dertleşen Brezilyalı oyuncu, “O pozisyonda bana faul yapıldı. Sonra da oyuncu üstüme düştü ve kalkmadı. Oyuna devam etmek için oyuncuyu üstümden attım. Sert bir haraketim olmadı. Ben hiçbir şey yapmadım. Hakemin bana neden kırmızı kart gösterdiğini bilmiyorum. Haksızlığa uğradım” diyerek isyan etti.

YABANCILAR ŞAŞKIN  Öte yandan yaşanan bu olaylar başta Kuyt, Meireles, Webo gibi oyuncular olmak üzere Fenerbahçe'nin yabancı futbolcularını şok etmiş durumda. Fenerbahçeli yetkililerle bu konuda konuşan yabancı futbolcular, “Yaşananlara anlam veremiyoruz. Hakemler hata yapabilir. Bu dünyanın her yerinde oluyor. Fakat bu kadar bariz hatalar olması ve bunların sürekli bizim aleyhimize olmasına anlam veremiyoruz” şeklinde dert yandı.

Ayrıca yabancı futbolcuların kendilerini arayan yabancı basın mensuplarına da bu konuda dert yandıkları öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:12:25,