SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arena’da gözler bu üçlüde

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 2. Turu ilk ayağında Chelsea ile oynayacağı mücadeleye Avrupa'nın önde gelen kulüpleri de büyük ilgi gösterdi.

Güncellenme: 16:00, 26/02/2014
Arena’da gözler bu üçlüde

Birçok büyük takımın görevlendirdiği izleme komiteleri, Galatasaray’ın 3 Türk yıldızı, Semih Kaya, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz’ı izlemek için Türk Telekom Arena tribünlerindeki yerlerini alacak ve ayrıntılı raporlar hazırlayacak.

NAPOLI’NİN SEMİH AŞKI…

Sporx’in haberine göre, Sarı-kırmızılıların Beşiktaş ile oynadığı mücadeledeki ‘fair-play’ hareketi ile gündeme oturan Semih Kaya için İtalya ve İspanya’dan yetkililerin geleceği bildirildi. Bir süredir İtalyan basınında genç oyuncu ile ilgilendiği yönünde haberler olan Napoli’nin, G.Saray’ın yeni sözleşme önermeye hazırlandığı 22 yaşındaki futbolcu için erken davranmak istediği ve daha yakından takip etmek için Arena’da olacağı belirtildi.

BURAK İÇİN İTALYANLAR!..

Geçtiğimiz sezon sonunda Lazio’nun kapısından dönen Burak Yılmaz’ın performansını gözlemlemek için de İtalya’dan 3 kulübün İstanbul’a çıkarma yaptığı kaydedildi. Yaz aylarında Çizme’nin en çok konuştuğu isimlerden biri olan ve sözleşmesi 2016 yazında sona erecek olan milli oyuncunun ilk 11’de forma giyip giymeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

SELÇUK’UN PEŞİNDE BİRİLERİ VAR!

Galatasaray’ın en önemli isimlerinden olan Selçuk İnan için ise İspanya’dan bir kulübün izleme komitesinin Arena’da hazır bulunacağı kaydedilirken, bu kulübün Malaga ya da Valencia olduğu öne sürüldü. İspanyol ekibinin, sarı-kırmızılılar ile devam eden kontratı Burak Yılmaz gibi 2016 yazında sona erecek olan 29 yaşındaki yıldızı bir süredir takip ettirdiği iddia edildi.

Öte yandan Türk Telekom Arena tribünlerinde birçok milli takım yetkilisi de olacak. Yaklaşan Dünya Kupası öncesinde takımlarını oluşturan ülkeler, farklı uyruktaki birçok oyuncunun yer alacağı mücadeleyi yakından takip edecek. (Sporx)

Yayınlanma Tarihi:15:47,