SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolga Zengin’den Melo’ya sert sözler

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, derbi maçta yaptırdığı penaltı ile gündemi meşgul eden Dany ve gol sevinci ile tepki toplayan Melo hakkında net konuştu.

Güncellenme: 13:49, 25/02/2014
Tolga Zengin’den Melo’ya sert sözler

İşte Tolga Zengin’den Dany ve Melo açıklaması:

“Dany’ye kefil oluyorum. Bu formayı giyiyorsa böyle birşey olamaz. Dany’den şüphe den benden de şüphe debilir. Herşeyden önce ailesi var yapmak istese bile farklı pozisyonda yapardı, bariz bir şekilde yapmazdı zaten. Ben kefil olmam böyle birşey olsa zaten. Hata yapılabilir canı sağolsun, her hatanın altında kasıt aramamak lazım. Türk toplumu olarak bunu çok yapıyoruz, yapmamaız gerkeiyor, her hatanın altında kasıt aramamalıyız.”

Melo’nun gol sevinci için… Kimisi zeybekten hoşlanır, kimisi o danstan hoşlanır. Toplum olarak bir iş yapıyoruz. Küçük çocuklara iyi örnek olmak lazım. Semih yaptığı hareket herkes tarafından takdir topluyor ama bu tarz hareketler sıkıntı yaşataibliyor. Bizden önce kulübünün düşünmesi gerekiyor. Benim düşüncem budur, buraya gelen yabancıların her hareketiyle örnek olması gerekiyor.

“Gelen yabancıların ayakları yere deymiyor” Havaalanında omuzlarda geliyorlar, ayakları yere deymiyor. Bizim arkadaşlarımız gidiyor 30 dakika taksi bekledim diyenler var ama buraya gelen yabancılar evler, villalar hepsi yapılıyor, tutuluyor. Adam ‘ben ne oldum’ diyor. Yaptığın gol sevincine kadar dikkatli olmak zorundasın.

Kemal Sunal göndermesi! Önce kendi insanımıza değer vermemiz gerekiyor. Kemal Sunal’ın filmi vardı kendisini siyaha boyuyor. Onun orada yaptığı gibi, Türkiye’de yabancı sempatisi devam ediyor. 35 senedir hiçbirşey değişmedi memleketimizde…

Yayınlanma Tarihi:13:48,