SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programının yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Salih Uçan’ın durumuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Demirkol’un açıklamaları:

“Salih’in biraz vakit alması lazım. Eğer vakit alamayacak haldeyse ki böyle bir durum olabilir. Bunun da net olarak açıklanması lazım çünkü Salih herhangi bir oyuncu değil Fenerbahçe’de. Geçen sene iyiydi, bu sene patlar diye bekliyorduk Salih için. Şimdi belirli ihtimaller var. Bir, Bu adamın oynamamasının belirli bir sebebi vardır, açıklanır. Oynayacaktır ileride. İki, Ersun Yanal düşünmüyordur, o zaman da verin Roma’ya gitsin. Roma istedi, 6 milyon euro’yu masaya koydular. Çünkü şundan söylüyorum, bizde çok çıkmıyor bu adamlardan. Salih kaç tane var ki. Semih çıktı, üç senedir Semih Kaya konuşuyoruz. Bu niye yok sorusunun cevabı lazım bize.”

“Bir başka konu da Fenerbahçe 17 kişiyle çıktı maça. Bu ilk kez olmuyor. Peki bu takımın, genç takımında, A2 takımından bir tane oyuncu yok mu? Eğer yoksa kapatın abi o altyapıyı.”

 

Yayınlanma Tarihi:13:28,