SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta yabancılarla yollar ayrılıyor

Dört yabancı alacağını daha önce duyuran siyah-beyazlılar, 6 yabancı oyuncusuyla yolları ayıracak ve takımı kontenjana uyduracak.

Güncellenme: 10:27, 25/02/2014
Beşiktaş’ta yabancılarla yollar ayrılıyor

Yabancı kontenjanında daha önce belirlenen 5+3'ü kendine kıstas alan Beşiktaş Yönetimi, alacağı yabancıların mevkilerini belirledi. Daha önceden dört yabancı alacağını duyuran siyah-beyazlılar, sezon sonunda Escude ve Dany ile yollarını ayırarak bir stoper transfer edecek.

Sezon sonunda kiralık mukavelesi son bulacak olan Ramon Motta'yı satın almayı düşünmeyen Beşiktaşlılar, bir yabancı hakkını ise sol bekte kullanacak. Fernandes ile henüz sözleşme yenilemeyen ve yenilemesi de çok zor olan yönetimin, hücuma dönük, “10 numara” diye tabir edilen bir futbolcuyu renklerine bağlayacak.

Sözleşme yenilemeyen Hugo Almeida'yı ne pahasına olursa olsun takımda tutmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, aksi durumda ise forvete de bir yabancı takviyesi yapacak. Yönetim Almeida ile sözleşme imzalaması halinde ise yabancı hakkını sağ bekte kullanmayı planlıyor. Siyah-beyazlı kulüp, sağ bek transferinden ise ancak Jones ile sözleşme yapılması durumunda vazgeçecek.

Bu çerçevede Beşiktaş Yönetimi Holosko ve Eneramo ile de yollarını ayırmayı düşünüyor.

(milliyet)

Yayınlanma Tarihi:10:26,