SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Beyaz Futbol programına konuk oldu.

Hasan Şaş’ın yaptığı açıklamalar şöyle;

“Sneijder transferinin gerçekleşmesini çok istememiştik. Listemizde 4. sıradaydı. Şartları Galatasaray’ın çok üstündeydi”.

“Allah’ı var, Fatih hoca çok uğraştı, çok sıkıntı çekti. O dönem görevden ayrılsak, Fenerbahçe’nin ekmeğine yağ sürerdik”.

“Beşiktaşlı futbolcular şampiyonluğa inanmıyor. Almeida’da topa vururken inançsızlık var. Olcay Şahan ligin en iyi oyuncusu, Galatasaray maçında ortada yok.”

“Galatasaray, Fenerbahçe’nin arkasında tehdit edici bir güç. Galatasaray deplasman fobisini yenmesi lazım. Bu formla deplasmanda kazanacağı puanlar olduğunu düşünüyorum. Üstüne koyması lazım. Chelsea maçının da etkisi vardı. Bütün oyuncular bu maçı bekler.”

“Eksiklikler var. Chelsea maçında önce endişeye kapıldım. G.Saray TT Arena’da daha baskılı oynar. Oyuncular kopuk kopuktu. Galatasaray’ın oynadığı sistemi izledim, bana tat vermedi. Galatasaray daha fazla toparlanmalı. Chelsea maçı için bu oyun yeterli olmayabilir.”

“Dany’i biz transfer ettik. Defansın ortasındaki oyuncuların süratli olmamasından dolayıydı”

“Mayıs’ta hocalığa dönmek istiyorum. Elmander gibi 10 oyuncum olsun, diğerleri 16 yaşında çocuk olsun. Her yerde başarılı olurum”