SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den ilk yarı yorumu

NTVSpor’da Yüzde 100 Futbol programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, Bilic’in ikinci yarıya Fernandes ile başlaması gerektiğini belirterek, “Hamle yapması gereken Bilic. Necip’i oyundan alıp Fernandes’i almalı. Atiba’yı da sağa çekmeli” dedi.

Güncellenme: 20:15, 22/02/2014
Rıdvan Dilmen’den ilk yarı yorumu

Rıdvan Dilmen’in yorumları şöyle; “Dany'i bekleyen en büyük tehlike buydu. Gereksiz müdahaleler. Ayakta kalsa… Zaten ayakta kalması lazım. Geleceksin bekleyeceksin. Sonuçta penaltıyı yaptı. Bir defans oyuncusu böyle oynamaz. Beşiktaş orta sahası pres yaparak başladı. Beşiktaş oynaması gerektiği gibi oynuyor. Kalesine çok az top geliyor. Hatta son toplarda daha dikkatli olsalardı pozisyon da bulurlardı. İkinci devre Beşiktaş ağırlıklı bir maç bekliyorum.

Atiba'yı sağa çekip Necip'i oyundan alıp Fernandes'i almalı. Artık kazanmak için oynamak zorunda. Galatasaray ikinci yarı kontra oynayacağını düşünüyorum. Bilic'in hamle yapması gerekiyor. İlk yarım saatte Beşiktaş önde baskıyı kırdı. Beşiktaş bekleri istedikleri gibi oynandı ama sonrasında ibre Galatasaray'a döndü. İlk yarının en iyi ismi Semih'ti. Çünke her yere koştu, bastı. İkinci devre Galatasaray önde basmayacak. Bilic'in Fernandes'i oyuna alıp risk alması lazım. “