SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

EGEHAN ŞENGÜL / AMKSPOR

Beşiktaş derbisine hazırlanan Galatasaray'da bugünkü antrenmanda gergin anlar yaşandı.

Brezilyalı yıldız Felipe Melo ile Gökhan Zan arasında tartışma yaşandı. Melo'nun sinirli olduğu gözlenirken ikiliyi, takım kaptanı Sabri Sarıoğlu ve teknik direktör Roberto Mancini ayırdı.

Basına açık olan antrenmanda çift kale maç, futbolcuların hırslı olmasıyla epey sert geçti. Aynı takımda olan Felipe Melo ile Gökhan Zan arasında pozisyon nedeniyle tartışma çıktı. Brezilyalı futbolcu, Gökhan’a kızarak bir şeyler söyledi ve milli futbolcu da Melo’ya sert çıkıştı. Gökhan Zan’ın bağırarak konuşmasına sinirlenen Melo, takım arkadaşının üzerine yürümeye başladı. Bu sırada araya giren Sabri ve Mancini ikiliyi ayırdı.

İki futbolcu ayrıldıktan sonra, Gökhan Zan’ın şu sözleri duyuldu;

Biz onlara saygı duyuyoruz. Başımızın üstünde taşıyoruz. Onlar da bize saygı duyacaklar.

Yaşanan gerginlikten sonra teknik direktör Roberto Mancini antrenmanı bitirdi. Soyunma odasına ilk önce Gökhan Zan giderken, ardından Felipe Melo gitti. İkiliyi gören yardımcı antrenör Tugay Kerimoğlu da ‘2. Melo-Riera’ vakaası yaşanmaması için koşarak soyunma odasına gitti.

Brezilya futbolcu Gökhan Zan’la yaşadığı tartışmadan sonra Instagram’dan fotoğraf paylaştı. Melo’nun Instagram’da yer alan notunda ise “İdman sonrası evim. Hepinize iyi günler” yazması dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi:12:08,