SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor antrenörü Yılmaz Özen, sahasında Bucaspor’u 1-0 yendikleri maça ilişkin, “İyi bir bütünlüğün oluşturulmasının ardından başarının geleceğine inanıyorum” dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Özen, Boluspor uzun zamandır istediği sonucu alamayan bir takım olduğunu belirtti.

Takımın oyuncu kalitesinde bir sıkıntının olmadığını anlatan Özen, “İyi bir bütünlüğün oluşturulmasının ardından başarının geleceğine inanıyorum” diye konuştu.

Özen, maçın ardından soyunma odasına gidip futbolculara teşekkür ettiğini dile getirerek, oyunculardan helallik istediğini söyledi.

Boluspor’un 15 yaş altı takımının teknik direktörlüğünü yaptığını belirten Özen, “Biz takımın başına bir maçlığına geldik. Benim alt yapıda bir grubum ve oyuncularım var. Onlar da bir yarışmanın içerisinde. O yarışmada onlarla birlikte olmak istiyorum. Orası da benim için önemli. Ben bundan sonraki aşamada yokum ve gelen hocaya da başarılar diliyorum” diye konuştu.

– Bucaspor cephesi

Bucaspor Teknik Direktörü Mehmet Nuri Adıgüzel de 3 haftadan beri kazanan ve formda olan bir ekip olduğunu söyledi.

Oyuncularının son derece başarılı olduğunu ifade eden Adıgüzel, “Arkadaşlarımız son derece başarılıydı ve bu maçla başarılarımız devam edecekti. Bu gün biz Bolu’ya gerçekten Boluspor’u yenmeye geldik ve kazanarak dönmek istiyorduk ama olmadı. Bundan sonraki maçları kazanarak seri yakalamak istiyoruz” şeklinde konuştu.