SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, NTVSPOR’daki programında Fenerbahçe-Kasımpaşa maçıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Demirkol’un o açıklamaları:

F.Bahçe ipleri iyice kaçırmış. Dün Fenerbahçe eksik kalmadıysa Fırat Aydınus’un sayesindedir. Bu gerginlik futboldan uzaklaştırıyor F.Bahçe’yi. Eksik kalmadılarsa çok şanslılar, Türk hakemleri ise her zamanki gibi çok şanssız. Yunus Yıldırım’dan çok etkilenmiş Fırat Aydınus. Geçen hafta Fener ne kadar haklıysa bu hafta da Kasımpaşa o kadar haklı. Bunun hakemle değil düzenle alakası var. G.Saray geceyarısı açıklama yapıyor. Bu düzenle ilgili.

NE FARKI VAR? Fırat Aydınus için çok üzücü bir durum, İtalya’da Almanya’da olsa dünya çapında hakem olurdu. Biz bunun içinde yaşamayı seviyoruz. Hakem olmak isteyenlere de çok şaşırıyorum. çıldırmış olmak lazım. Bir yardımcı Alves’in tabanını nasıl görmez anlayamıyorum. Geçen haftaki verilmeyen penaltı pozisyonundan ne farkı var? Fenerbahçe Alper’le yeni Tuncay’ını buluyor.

EMRE’YE SERT ELEŞTİRİ “Sahaya çıkmışsın 3 dakika olmuş seni yıpratan ne? Küfrettiğin kişi yine aynı sebepten davalı olduğun kişi. Ne olmuş olabilir daha maçın başında. Bu nedir ya? biz buna mahkum muyuz? 15 senedir aynı hikaye 15 sene oldu ya! Bu anlaşılır iş değil. Bunu bir başkası yapsa ne düşünürdü Fenerbahçeliler? Hata yapmak insana mahsustur ama daha maçında 3. dakikası…”