SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Habertürk’te yer alan habere göre, sezon başında İsviçre'nin St. Gallen takımından transfer edilen ve Kasımpaşa formasıyla 8 gole imza atan Oscar Scarione, F.Bahçe'ye gözdağı verdi.

28 yaşındaki yıldız, takım olarak son dönemde şanssız sonuçlar aldıklarının altını çizerken, “Geride kalan maçlara baktığımızda çok kötü futbol oynadığımızı düşünmüyorum. İyi oynuyoruz ama saçma goller yiyoruz. F.Bahçe maçıyla birlikte bu şanssızlığı üzerimizden atacağımıza inanıyorum. Rakibin eksik olması bizi ilgilendirmiyor. Biz bu maçtan 3 puanla döneceğimize inanıyoruz. Avrupa kupalarına katılma hedefimizde bir sapma söz konusu değil. Ligin ilk yarısında nasıl bu kadar puan topladıysak, ikinci yarıda da bunu yapabiliriz. Bu kalite bizde var. F.Bahçe maçıyla birlikte farklı bir kimliğe bürüneceğiz” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ’TAN DAHA İYİYDİK” Kasımpaşa'nın başarılı yıldızı Oscar Scarione, hafta içinde oynanan Beşiktaş maçına da değindi. Oscar Scarione, “Şunu çok net söyleyebilirim ki, biz o maçta Beşiktaş'tan daha iyi futbol oynadık. Ancak girdiğimiz pozisyonları değerlendiremeyince maçı kaybettik. Bu sonucu hak etmedik” yorumunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi:10:35,