SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, “Doludizgin şampiyonluğa koşuyoruz” diyerek siyah-beyazlı taraftarlara umut verdi.

AA muhabirine açıklamalarda bulunan Özköse, Beşiktaş’ın her zaman rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray’ın önünde yer aldığını savunarak, şunları kaydetti:

“Şu hiçbir zaman unutulmasın, her ne kadar gazetelerde ve televizyon programlarında ötelendiğini üzülerek görsek de Beşiktaş her zaman en iddialı takımdır. Her zaman rakiplerinin önündedir ve rakiplerini geçecek güce sahiptir. Ben Fenerbahçe ve Galatasaray gibi önemli kulüpleri, sportif başarı ve ekonomik anlamda geride bırakacağımızın taahhüdünü veriyorum.”

Siyah-beyazlı yönetici, “Mevcut lig yarışına bakın, puan farkı 14’tü. Çok değil, iki hafta içinde 5’e indi. Doludizgin şampiyonluğa koşuyoruz inşallah. Beşiktaş’ı şampiyonluk yarışında görmeyenlere en iyi cevabı, sahada teknik heyet ve futbolcularımız veriyor. Allah’ın izniyle, Vodafone Arenamızla birlikte bundan böyle Avrupa, hatta dünyanın hayranlıkla takip ettiği bir takım olmak için çalışacağız” diye konuştu.

“STADIMIZ DÜNYANIN 8. HARİKASI OLACAK”

Beşiktaş taraftarının Vodafone Arena gibi bir statta maç seyretmeyi çoktan hak ettiğini vurgulayan Hakan Özköse, şu ifadeleri kullandı:

“Stadımız bittiği zaman gerçekten dünyanın 8. harikası olacak. Taraftarımız böyle bir statta maç seyretmeyi çoktan hak etmişti. Biz, Beşiktaş taraftarı için ne yapsak az. Bilsinler ki müthiş bir stat yapıyoruz. Bunun zevkini hep beraber yaşamalıyız. Beşiktaş’ın en önemli ve belki de tek eksiği stadyumuydu. Vodafone Arena projesi, bence dünyanın en büyük yıldızına forma giydirmekten daha önemli. Kaldı ki bu stadı gören hiçbir futbolcu Beşiktaş’a ‘hayır’ diyemeyecek. Yıldız oyuncular kulüplere imza atmadan önce, yaşayacakları şehirden o kulübün tesislerine, maça çıkacakları stada kadar pekçok şeyi değerlendiriyor. Vodafone Arena nefes almaya başladığı zaman Beşiktaş, tarihindeki en parlak günlerini yaşamaya başlayacak. Taraftarımız sabretsin, çalışıyoruz, çabalıyoruz. Mücadelemiz en büyük değil, tek büyük olmak içindir.”

Yayınlanma Tarihi:11:27,