SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zirve ile aradaki puan farkını 5’e indirmenin mutluluğunu yaşayan ve şampiyonluğu daha yüksek sesle telaffuz etmeye başlayan Beşiktaş’ta gelecek sezonun çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Yeni stada süper bir kadro ile “Merhaba” demenin hesaplarını yapan yönetim şimdiden hazırlıklara başladı.

Sabah’ın haberine göre; İşte Kara Kartal’ın 2014-15 sezonu transfer politikası: 1- Uzun bir sakatlık dönemi yaşayan ve yaşı ilerleyen Sivok gönderilecek. Bu futbolcunun yanı sıra, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Escude’nin yerine iki tane üst düzey yabancı alınacak.

DÖRT KALİTELİ YABANCI GELECEK

2- Fernandes ve Almeida ile sözleşme yenileme konusunda pek fazla umutlu olmayan yönetim, bu iki oyuncuda ısrar etmeyecek. Yerlerine yine üst düzey 1 golcü ve 10 numara transfer edilecek. Böylece boşalacak olan 4 kontenjan kaliteli yabancılarla doldurulacak. 3- Cenk’in transferiyle milli takım düzeyinde oyuncu sayısı 9’a yükselen Beşiktaş’ta, iki tane daha bu potansiyele sahip yerli oyuncu kadroya katılacak.

SÜPER KOMBİNASYON!

Beşiktaşlıların büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri Vodafone Arena, teknolojinin sınırlarını zorlarken, aynı zamanda geçmişten de izler taşıyacak. Çatısında Doğu Roma’dan esintiler olacak. O dönemdeki arenaları hatırlatan çelik halatlı sistem kullanılacak. Stadın önünde üç boyutlu özel bir heykel yapılacak. Bir taraftan bakılınca kartal diğer taraftan bakılınca Atatürk portresi gözükecek. Ayrıca dünyanın en güzel ve akıllı stadı olacak. Stadın içi teknolojisi için 5 milyon dolarlık harcama yapılacak. Kısacası Vodafone Arena sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda dünyanın en güzel statları arasına adını yazdıracak.