SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ÇAYKUR RİZESPOR-GAZİANTEPSPOR: STAT: Rize Yeni Şehir SAAT: 20.00 YAYIN: Lig TV HAKEM: Bülent Yıldırım

ÇAYKUR RİZESPOR: Serkan, Koray, Viera, Görkem, Eren, Cernat, Kıvanç, Lualua, Sylvestre, Liban Abdi, Kweuke GAZİANTEPSPOR: Karcemarskas, Kemal, Stankevicius, Binya, Şenol, Serdar Özbayraktar, Traore, Medunjanin, Sapara, Turgut, Cenk Tosun

KARŞILAŞMADAN ÖNEMLİ DAKİKALAR

83′ GOOOLL!! Çaykur Rizespor Deniz Kadah’ın golü ile skoru 4-1’e taşıyor. Eren Albayrak’ın uzun pasında topla buluşan Deniz Kadah önündeki boş alanı hızla katederek ceza sahası içerisine kadar giriyor. Kaleci ile karşı karşıya kalan Deniz Kadah net vuruşuyla topu kaleci Zydrunas Karcemarskas’ın yanından ağlarla buluşturuyor.

37′ GOOOLL!! Gaziantepspor Haris Medunjanin’in golü ile farkı ikiye indiriyor. Sol kanatta topla buluşan Marek Sapara, savunma arkasına koşu yapan Turgut Doğan Şahin’e pasını veriyor. Sol kanat son çizgide topla buluşan Turgut Doğan Şahin kademeye gelen ilk rakibi Kıvanç Karakaş’ı ekarte ettikten sonra altı pas üzerinde müsait pozisyonda bulunan arkadaşı Haris Medunjanin’in görüyor. Haris Medunjanin sol ayağı ile net bir vuruş yaparak topu ağlarla buluşturuyor.

20′ GOOOLL!! Çaykur Rizespor Liban Abdi ile farkı ikiye çıkartıyor.Sağ kanatta topla buluşan Lomano Lua-Lua, ceza yayı üzerinde bekleyen arkadaşı Leonard Kweuke’yi görüyor. Pasında topla buluşan Leonard Kweuke müsait pozisyonda bulunan Liban Abdi’ye bekletmeden pasını aktarıyor. Topla buluşan Liban Abdi kaleye uzak bir mesafe olmasına rağmen sağ ayağı ile çok şık bir vuruş yapıyor. Şutunda kaleci Zydrunas Karcemarskas topu çıkarmak için hamle yapsada top ağlarla buluşuyor.

11′ GOOOLL!! Çaykur Rizespor Lomano Lua-Lua ile farkı ikiye çıkartıyor. Sol kanatta topla buluşan Lomano Lua-Lua ceza sahası içerisine kadar giriyor. Rakip savunmada Gilles Binya’nın baskısına rağmen vuruş açısını yakalıyor. Sağ ayağı ile yakın direğe doğru vuruşunda top ağlarla buluşuyor.

6′ GOOOLL!! Çaykur Rizespor Leonard Kweuke golü ile maçta öne geçiyor. Orta alanda topla buluşan Liban Abdi, ilk rakibini ekarte ettikten sonra savunma arkasına koşu yapan arkadaşı Leonard Kweuke’yi görüyor. Muhteşem ara pasında topla buluşan Leonard Kweuke önündeki boş alanı hızla ketederek ceza sahası içerisine giriyor. Kaleci ile karşı karşıya kalan Leonard Kweuke, düzgün bir vuruşla topu ağlarla buluşturuyor.

 

Yayınlanma Tarihi:19:18,