SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü, resmi internet sitesi aracılığı ile taraftarlarına seslendi.

Yapılan açıklamada şöyle;

“2013-2014 Spor Toto Süper Lig'de Şampiyonluk yarışının en kritik olduğu döneme girmiş bulunmaktayız.

Kulübümüz bu başarıyı elde etmek ve siz Saygıdeğer taraftarlarımıza hak ettiğiniz mutluluğu yaşatabilmek için tüm çabayı sarf etmektedir. ANCAK, şampiyon olabilmemiz için BEŞİKTAŞ'ımızın sizin yardımınıza İHTİYACI VARDIR! Türkiye Futbol Federasyonu’nun talimat değişikliği nedeniyle artık 1 saniye bile olsa çirkin, kötü veya hakaret içeren tezahüratta bulunulması, küfür edilmesi halinde Kulübümüze ceza verilmektedir.

Kulübümüz şimdiye kadar 3 defa PFDK'ya sevk edilmiştir. Küfürlü tezahüratın bir kez daha meydana gelmesi halinde ise bu Kulübümüz aleyhine 4. İhlal olacaktır. TFF Kurallarına göre 4. İhlal nedeniyle 1 MÜSABAKAMIZI SEYİRCİSİZ OYNAMAMIZA ve 80.000,-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmamıza karar verilecektir.

Bu ceza hem Kulübümüze hem de stada gelerek takımını destekleyemeyecek siz taraftarlarımıza zarar verecektir. Şampiyonluk yolunda emin adımlar ile yürüyen takımımızın her zaman yanında olmanız ve sportmence destekte bulunmanız bizim için en önemli güçtür.

LÜTFEN!!! Maç öncesinde, esnasında ve sonrasında; stadyumda 1 saniye bile olsa kötü, çirkin veya küfürlü tezahürat edilmesi BİR SONRAKİ MÜSABAKAMIZI SEYİRCİSİZ OYNAMAMIZA VE 80.000,-TL CEZA ÖDEMEMİZE NEDEN OLACAKTIR. Büyük Beşiktaş taraftarına yakışır bir şekilde takımımızı sportmence destekleyeceğimize inancımız tamdır.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu”