SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesir’de G.Antep hazırlıkları

Teknik Direktör Ertekin: "Hedef 3 puan. Bu saatten sonra iç sahada puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Kazanmamız gereken bir maç" dedi.

Güncellenme: 16:10, 14/02/2014
Balıkesir’de G.Antep hazırlıkları

PTT 1. Lig’de sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Balıkesirspor’un teknik direktörü İsmail Ertekin, “Hedef 3 puan. Bu saatten sonra iç sahada puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Kazanmamız gereken bir maç” dedi.

Kırmızı-beyazlı ekip, Ertekin gözetiminde Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde çalıştı.

Ertekin, idman öncesi AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulübün tarihinde iç sahadaki ilk gece maçına 16 Şubat’ta çıkacaklarını söyledi.

Müsabakayı kazanarak tarihe geçmek istediklerini belirten Ertekin, şöyle konuştu:

“Tarihi bir gün olacağını düşünüyorum. Taraftarımız ve futbolcularımız açısından güzel bir olay. Hazırlık çalışmalarımızda gece antrenmanları da yaptık. İnşallah ilk gece maçımızda da iyi bir sonuç alacağız. Çünkü yukarıya doğru olan savaşımızı devam ettirmemiz gerekiyor. Hedef 3 puan. Bu saatten sonra iç sahada puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Kazanmamız gereken bir maç.”

Ertekin, son iki haftada aldıkları galibiyetlerin, yönetim, teknik heyet ve oyuncuların morallerini üst seviyeye çıkardığını anlattı.

Zirve yarışını sürdürdüklerini vurgulayan Ertekin, maça iyi hazırlandıklarını ve Gaziantep temsilcisini yeneceklerine inandıklarını sözlerine ekledi.