SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta neşeli antrenman

Beşiktaş'ın bugünkü antrenmanında futbolcular belki sezonun en neşeli anlarını yaşadı.

Teknik Direktör Slaven Bilic antrenmanı bitirmesine rağmen futbolcular minyatür kale maç oynamaya devam ettiler. FOTOĞRAFLAR: HÜSEYİN ÇAĞLAR/AMKSPOR
Dar alanda çift kale maç sırasında oyuncular Gökhan Töre'ye Messi lakabı takarken, Gökhan Töre de Fernandes'e, İbrahimovic lakabını taktı.
Skorer'den Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Beşiktaş'ın genç yeteneklerinden Necip Uysal ise minyatür kale sırasında kale önünden hiç ayrılmayan Mustafa'ya ise “Mustafa kalenin önünde kamp kurmuşssun" diye takıldı.
yak tenisi sırasında ise sessizliğiyle kendini unutturan Franco ise Fernandes'in dilinden kurtulamadı. Portekizli oyuncu “Pedro sen buradamıydın" diye Kolombiyalı oyuncuyla dalga geçti.
El parmağı burkulduğu için kenarda tedavi olduğu sırada ise Ersan ile Oğuzhan “Ne olur geri dön. Sen bize lazımsın" diye takıldılar.
Gaza gelerek tedavisi bitmeden oyuna geri dönen Gökhan Töre, bu hareketiyle tüm takımdan alkış aldı. Son olarak saha bitmesine rağmen koşmaya devam eden Oğuzhan'a ise Almeida “Devam et devam et" diye takıldı.